.
 
Задати питання Пiдписатися на новини

Історія

У 1949 році було підписано Постанову Ради Міністрів СРСР про будівництво в Києві Республіканської сільськогосподарської виставки. Будувалась вона на місці невеличкого приміського хутірця Червоний трактир. Будівництво розпочалося в 1952 році і тривало 6 років.
 
Офіційне відкриття виставки відбулося 6 липня 1958 року
 
Проектування виставки здійснювалося силами інституту “Діпромісто”. До оформлення павільйонів було залучено кращих художників і оформлювачів республіки.
 
Тоді у складі виставки були такі павільйони: Головний, “Машинобудування й приладобудування”, “Вугільна, нафтогазова та металургійна промисловість”, “Енергетика та електрифікація”, “Будівництво та промисловість будівельних матеріалів”, “Пластмаси та полімерні матеріали”, “Землеробство”, “Зернові та олійні культури”, “Технічні культури”, “Тваринництво”, “Овочівництво, садівництво і виноградарство”, а також павільйони натурного показу тваринництва. Згодом були побудовані павільйони “Вугільна промисловість” з макетом діючої шахти, “Періодичні виставки”, “Механізація і електрифікація сільського господарства”, “Товари народного споживання”, “Багатства моря”, організовані павільйони “Народна освіта” і “Наочна агітація”.
 
Перед відкриттям Республіканська сільськогосподарська виставка була перейменована на Виставку передового досвіду в народному господарстві УРСР. Виставка протягом своєї діяльності ще неодноразово змінювала назву: Виставка досягнень народного господарства, Центр виставок та ярмарків України, Національний виставковий центр України і, нарешті, Національний комплекс “Експоцентр України”.
 
За час роботи Виставки її відвідали визначні люди світу: В’єтнамський лідер Хо Ше Мін, Президент Франції Генерал Де Голь, Генеральний секретар ООН У Тан, Президент Югославії Броз Тіто, Прем’єр-Міністр Індії Шастрі, Прем’єр-Міністр Великої Британії Маргарет Тетчер та інші.
 
Виставка була організатором усіх експозицій, присвячених визначним датам у житті держави та її народу, багатьох престижних експозицій за межами України – у Лейпцигу, Монреалі, Брно, Ганновері, Москві.
Logo
Погода в Киеве
НБУ курс доллара
© КиївЕкспоЦентр, 2007-2017
 
розробка:открыть в новом окне http://beleven.com.ua